Samen ondernemen in het dorp Zeeland; dienstverleningbouwtechniekdetailhandelhorecagezondheidoverig
Rabobank gaat AgriFood Capital verder versterken
10 juli 2016

De Rabobanken in de regio Noordoost Brabant willen de ambities van AgriFood Capital structureel gaan versterken. Daartoe is een samenwerkingsovereenkomst voor de komende 3 jaar afgesproken. Rabobank gaat AgriFood Capital ondersteunen met kennis, netwerk en funding.

Volgens Erik Jansen, directievoorzitter Rabobank Uden–Veghel, is het vanzelfsprekend voor de Rabobank om deze samenwerking aan te gaan  “Het zit in ons DNA om betrokken te zijn en echt toegevoegde waarde te bieden aan de regio. We doen nog veel meer onder de paraplu van “Banking for Food”. Als we alle inzet en bijdragen in het gebied bij elkaar optellen, heeft dat een waarde die meer richting de €1 miljoen gaat.  Dat is het verschil tussen waarde en geld. We zijn wellicht nog wat te bescheiden in het uitdragen daarvan. Deze samenwerking brengt focus en geeft meer beeld. De resultaten zullen zichtbaar zijn.”

Lees het volledige persbericht over de samenwerking AgriFood Capital en Rabobank >