Samen ondernemen in het dorp Zeeland; dienstverleningbouwtechniekdetailhandelhorecagezondheidoverig
Platform Toerisme Landerd ondernemingsbijeenkomst
17 april 2018

ZOV was op maandag 16 april j.l. aanwezig op de ondernemersavond van Platform Toerisme Landerd in de Buitenhorst Schaijk. Naast een terugblik op activiteiten en gerealiseerde projecten in 2017 zijn ook de plannen voor seizoen 2018 besproken (zie bijgaande presentaties).

VVV LanderdRecreatie- ondernemers kunnen een Docus de Das-button (met link naar vvvlanderd.nl) aanvragen voor op de website waarmee bezoekers gelijk kunnen doorlinken naar alle Maashorst-activiteiten. ZOV heeft deze button ook op haar website geplaatst.


Presentaties van deze avond:
- Gemeente Landerd: Ondernemersbijeenkomst toerisme en recreatie (pdf, 1,8Mb)
- Platform Toerisme Landerd: Ondernemersbijeenkomst (pdf, 1,1Mb)