Samen ondernemen in het dorp Zeeland; dienstverleningbouwtechniekdetailhandelhorecagezondheidoverig
Optimaliseren N-wegen beste perspectief voor verbinding Duitsland en Noordoost-Brabant
14 juli 2016

Een optimalisatie van de provinciale N-wegen N264 en/of N272/N279 in combinatie met slimme oplossingen biedt het beste perspectief voor een slimme en duurzame Oostwest-verbinding tussen Duitsland en Noordoost-Brabant. De nieuwe Oost-westverbinding draagt bij aan een betere bereikbaarheid van de regio.

Op basis van het onderzoek van AgriFood Capital zien de betrokken gemeenten, provincie, Rijkswaterstaat en vertegenwoordigers van het bedrijfsleven af van het derde voorliggende scenario, namelijk het doortrekken van de A77 naar de A50 bij Uden. Jos van den Bogaart, wethouder van Mill en Sint Hubert en bestuurlijk opdrachtgever is tevreden: "Het onderzoek geeft richting aan een realistisch scenario.”

Lees het volledige persbericht op AgriFood Capital >