Samen ondernemen in het dorp Zeeland; dienstverleningbouwtechniekdetailhandelhorecagezondheidoverig
Lars Hövels, nieuw aanspreekpunt bedrijven bij gemeente Landerd
29 november 2016

Sinds april dit jaar is Lars Hövels voor de gemeente Landerd aanspreekpunt voor bedrijven als opvolger van Rogier Huizinga. Ondernemers kunnen Lars benaderen voor verschillende vragen die relatie hebben met bedrijvigheid in Landerd. Lars heeft te kennen gegeven graag ik contact te treden met de ondernemers in Zeeland om hen beter te leren kennen. Lars heeft voor Landerd bij verschillende gemeenten in het land gewerkt met als aandachtsgebied ruimtelijke ordening. In Landerd is Lars - naast zijn rol als bedrijfscontactfunctionaris -  overigens ook betrokken bij allerlei ruimtelijke zaken.  

Lars Hövels
Adviseur Ruimte
Gemeente Landerd
 
Telefoon: (0486) 458 158
E-mail: lars.hovels@landerd.nl