Samen ondernemen in het dorp Zeeland; dienstverleningbouwtechniekdetailhandelhorecagezondheidoverig
Black Sunday en Wintertreffen op zondag 14 januari
27 december 2017

Black Sunday
Winkels open van 11.00 uur tot 16.00 uur.
Winkels pakken maximaal uit, met belachelijk lage prijzen op diverse artikelen.
Daarnaast zijn er ludieke spelen bij de winkels waarmee bezoekers een prijs kunnen winnen.
Deze winnaars worden om 16.00 uur op het centrale plein bekend gemaakt.

“Wintertreffen op het kerkplein“
Op het centrale kerkplein komt een samenwerking van de horeca met allerlei kleine proeverijen. De klant kan een proeverijkaart kopen voor een laag bedrag, waarmee ze zelf bepalen wat ze willen proeven. Er komen een 10-tal verschillende producten.
Daarnaast kunnen de goede doelen groepen en winkeliers/bedrijven die niet in het centrum zitten een kraam op het centrale plein krijgen. Er wordt hiervoor een straat gemaakt die aansluit op de ingang van het horeca pleintje. Voor de kinderen komen er attractie-spelen.

Uiteindelijk hebben we een aangeklede koopzondag waarmee we Zeeland direct in het nieuwe jaar maximaal promoten, waarbij vooral het laten zien dat Zeeland de moeite waard is!

John Eijsermans, Harold van Tiel en Rob Neijts