Samen ondernemen in het dorp Zeeland; dienstverleningbouwtechniekdetailhandelhorecagezondheidoverig
Beco Ledtechniek gaat verhuizen!
28 januari 2019

Niet alleen zijn ze vanaf 1 februari te vinden op een nieuw adres, ook ook de naam verandert naar Beco Ledtechniek. Deze naam geeft duidelijker aan wat Ben en Erwin doen en waar ze voor staan. Bovendien is alle informatie over het bedrijf te zien op hun nieuwe website: www.becoledtechniek.nl

Na 9 jaar gevestigd te zijn geweest in Zeeland, verhuist Beco Ledtechniek op 1 februari naar ’t Handelhuys in Uden aan de Udenseweg 2. Ze hopen vanaf die plek bestaande én nieuwe klanten te ontmoeten en hen te helpen met advies, ontwerp, montage en onderhoud van kwalitatieve ledoplossingen.

Omdat ze een groot klantenbestand hebben in Landerd, blijven zij natuurlijk verbonden aan de ZOV. U bent van harte welkom in ’t Handelshuys op de Udenseweg 2 in Uden.